Samenstelling

De gemeenteraad in Berlaar bestaat uit 21 raadsleden, met inbegrip van de burgemeester en vijf schepenen (waaronder de OCMW-voorzitter). De gemeentesecretaris staat de gemeenteraad bij.

De huidige gemeenteraad is samengesteld met raadsleden uit de volgende partijen:

  • CD&V (8 raadsleden)
  • N-VA (5 raadsleden)
  • kartel BHG (4 raadsleden)
  • Groen (2 raadsleden)
  • Vlaams Belang (2 raadsleden)

De meerderheid wordt gevormd door de coalitie CD&V - N-VA, de oppositie bestaat uit Groen, kartel BHG en Vlaams Belang.

Hieronder vind je de contactgegevens van de raadsleden die niet in het schepencollege zetelen (willekeurige volgorde).

Dirk Aras (Vlaams Belang)
Smidstraat 173
2590 Berlaar
0477 41 44 55
dirk.aras@berlaar.be

Koen Kerremans (Groen)
Molenlei 74
2590 Berlaar
0476 35 41 43
koen.kerremans@berlaar.be

Ingeborg Van Hoof (CD&V)
Herfststraat 19
2590 Berlaar
0473 81 21 22 
ingeborg.vanhoof@berlaar.be

Rudy Nuyens (kartel BHG)
Legrellestraat 56
2590 Berlaar
0495 26 38 00
rudy.nuyens@berlaar.be

Liesbeth Ceulemans (kartel BHG)
0498 83 12 69
lies.ceulemans@berlaar.be

Hanne Cuypers (N-VA)
Aarschotsebaan 191
2590 Berlaar
0474 65 09 63
hanne.cuypers@berlaar.be

Nathan Rijnders (CD&V)
Stationsstraat 135/2
2590 Berlaar
0475 22 09 70
nathan.rijnders@berlaar.be

Wim Kelber (kartel BHG)
Klets 4
2590 Berlaar
0475 61 87 32
wim.kelber@berlaar.be

Werner Van den Broeck (Vlaams Belang)
Berkenstraat 21 bus 2
2590 Berlaar
0471 30 97 15
werner.van.den.broeck@berlaar.be 

Guy Staes (CD&V)
Alpenroosstraat 33
2590 Berlaar
0498 42 47 63
guy.staes@berlaar.be

Geert Fierens (CD&V)
Sparrenweg 4
2590 Berlaar
0479 29 46 89
geert.fierens3@berlaar.be

Fons Winckelmans (N-VA)
Hellestraat 21
2590 Berlaar
0486 40 92 68
fons.winckelmans@berlaar.be

Leen Janssens (Groen)
Schoolstraat 40
2590 Berlaar
0475/68 98 76
leen.janssens@berlaar.be

Simon Spits (N-VA)
Schuttershof 18
2590 Berlaar
0472 27 19 92
simon.spits@berlaar.be 

Giel Van de Zande (kartel BHG)
Bosstraat 36
2590 Berlaar
0494 43 01 11
giel.vandezande@berlaar.be

 

Verantwoordelijke dienst