Samenstelling

De gemeenteraad in Berlaar bestaat uit 21 raadsleden, met inbegrip van de burgemeester en vijf schepenen (waaronder de OCMW-voorzitter). De gemeentesecretaris staat de gemeenteraad bij.

De huidige gemeenteraad is samengesteld met raadsleden uit de volgende partijen:

  • CD&V (8 raadsleden)
  • N-VA (5 raadsleden)
  • kartel BHG (4 raadsleden)
  • Groen (2 raadsleden)
  • Vlaams Belang (2 raadsleden)

De meerderheid wordt gevormd door de coalitie CD&V - N-VA, de oppositie bestaat uit Groen, kartel BHG en Vlaams Belang.

Hieronder vind je de contactgegevens van de raadsleden die niet in het schepencollege zetelen (willekeurige volgorde).

Dirk Aras (Vlaams Belang)
Smidstraat 173
2590 Berlaar
0477 41 44 55
dirk.aras@berlaar.be

Koen Kerremans (Groen)
Molenlei 74
2590 Berlaar
0476 35 41 43
koen.kerremans@berlaar.be

Willy Beullens (CD&V)
Hertstraat 23
2590 Berlaar
0475 41 05 80 
willy.beullens@berlaar.be

Rudy Nuyens (kartel BHG)
Legrellestraat 56
2590 Berlaar
0495 26 38 00
rudy.nuyens@berlaar.be

Liesbeth Ceulemans (kartel BHG)
0498 83 12 69
lies.ceulemans@berlaar.be

Hanne Cuypers (N-VA)
Aarschotsebaan 191
2590 Berlaar
0474 65 09 63
hanne.cuypers@berlaar.be

Nathan Rijnders (CD&V)
Stationsstraat 135/2
2590 Berlaar
0475 22 09 70
nathan.rijnders@berlaar.be

Wim Kelber (kartel BHG)
Klets 4
2590 Berlaar
0474 27 88 11
wim.kelber@berlaar.be

Leen Vervoort (Vlaams Belang)
0496 13 08 01
leen.vervoort@berlaar.be

Guy Staes (CD&V)
Alpenroosstraat 33
2590 Berlaar
0498 42 47 63
guy.staes@berlaar.be

Geert Fierens (CD&V)
Sparrenweg 4
2590 Berlaar
0479 29 46 89
geert.fierens3@berlaar.be

Thomas Wellens (N-VA)
Doelstraat 100
2590 Berlaar
0492 09 82 13
thomas.wellens@berlaar.be

Brend Van Ransbeeck (Groen)
Sollevelden 39
2590 Berlaar
0474 48 17 40
brend.vanransbeeck@berlaar.be

Julie Cools (N-VA)
Gasbakstraat 3
2590 Berlaar
015 70 02 32
julie.cools@berlaar.be

Giel Van de Zande (kartel BHG)
Stationsstraat 121/2
2590 Berlaar
0494 43 01 11
giel.vandezande@berlaar.be

 

Verantwoordelijke dienst