Elk derde weekend van september trekken honderden enthousiaste vrijwilligers de baan op voor het Plantjesweekend voor Kom op tegen Kanker. Ze verkopen de kleurrijke plantjes aan al wie de strijd tegen kanker een warm hart toedraagt.
Je treft de vrijwilligers van het Plantjesweekend aan in winkels, op markten, aan huis, … Koop je een azalea, dan haal je een echt Vlaams streekproduct in huis dat milieuvriendelijk wordt geteeld. Met de opbrengst realiseert Kom op tegen Kanker waardevolle steun- en zorgprojecten voor mensen met kanker en hun naasten. Een plantje kost 10 euro.
Plantjesverkoop in Berlaar
In Berlaar worden de plantjes huis-aan-huis verkocht door tientallen vrijwilligers van een heel aantal Berlaarse verenigingen: ACV, Davidsfonds, Femma Heikant, Ferm Centrum, Gezinsbond, KLJ, Landelijke Gilde, Rode Kruis, Samana Centrum, Samana Heikant, Team Vonk en de vrijwilligers van de voormalige verenigingen KWB Station, Femma Centrum en Ferm Heikant. De Berlaarse verkoop start al op woensdagnamiddag 16 september en loopt tot zaterdagmiddag 19 september. Elke vereniging neemt een aantal straten voor haar rekening. Het lokaal bestuur verleent logistieke steun. Vorig jaar verkochten we in Berlaar maar liefst 2700 plantjes. Kom op tegen Kanker en al haar vrijwilligers hopen alvast dat ze ook dit jaar op de gulle steun van de Berlaarse bevolking mogen rekenen!
Wil jij ook mee helpen?
Wil je meer weten of wil je graag mee helpen bij de plantjesverkoop, dan kan je contact opnemen met coördinator Martine Van Tomme op het nummer 0474 33 74 08.
Meer weten
Kom op tegen Kanker - www.komoptegenkanker.be of 02 227 69 69 - Kankerlijn - www.kankerlijn.be