Gemeente zet camera in tegen zwerfvuil en overlast

Het lokaal bestuur kocht recent een mobiele camera aan. Dat toestel zal voortaan op een aantal plaatsen in onze gemeente ingezet worden om sluikstort en andere probleemsituaties waar te nemen.

In onze landelijke gemeente worden we helaas vaak geconfronteerd met sluikstorten. Om overtreders op heterdaad te kunnen betrappen, kocht het bestuur een mobiele camera aan. Cameratoezicht kan namelijk een nuttig hulpmiddel zijn voor gerichte en efficiënte controle. Het toestel, dat je binnenkort op verschillende plekken in onze gemeente in het straatbeeld zal zien verschijnen, wordt alleen ingezet op niet-besloten ruimten en zal naast een preventieve werking tegen zwerfvuil ook vandalisme, overlast en andere misdrijven vastleggen.

Deze actie draagt bij tot het realiseren van volgende SDG's:

 

Gepubliceerd op 20/12/2022