Gemachtigd opzichters gezocht

Om de oversteekplaatsen in de schoolbuurten van onze gemeente voldoende te bemannen, hebben we nood aan nieuwe kandidaten die de rol van gemachtigd opzichter op zich willen nemen.

Iedere meerderjarige kan gemachtigd opzichter worden. Iedereen die een beetje tijd wil vrijmaken om kinderen veilig te helpen oversteken, is van harte welkom. Zelfs als je maar op één moment van de week kan, kunnen we je hulp goed gebruiken.

Je volgt eerst een gratis opleiding bij de politie. Zij frissen een aantal basisregels uit de wegcode op, zoals de plaats van voetgangers, het oversteken van de rijbaan en signalisatie. Je leert er ook hoe je als gemachtigd opzichter aanwijzingen kan geven en hoe je het verkeer correct kan inschatten. Het lokaal bestuur zorgt voor je uitrusting (hesje, stopteken en armband) en ondersteunt je bij de planning. Tijdens de uitoefening van je taak ben je verzekerd én je krijgt ook een vergoeding voor je geleverde prestaties. Je krijgt er verder veel voldoening voor terug!

Wil je deel uitmaken van ons team enthousiaste vrijwilligers?

Geef je dan op als kandidaat via deze link of klik hier voor meer informatie.

Gepubliceerd op 25/08/2021