Op donderdag 6 november komt de VDAB-Poetsmobiel naar Berlaar! De wagen houdt halt op het Marktplein in Berlaar-Centrum. Tussen 10 en 16 uur vinden er tal van korte workshops plaats om je warm te maken voor de job van huishoudhulp.
In de VDAB-Poetsmobiel kom je alles te weten over opleidingen en tewerkstelling in de schoonmaaksector. Je kan er ook je eigen schoonmaakvaardigheden testen! Iedereen is welkom, vooraf inschrijven is niet nodig.
Workshops
De komst van de poetsmobiel vormt meteen het startschot van een reeks gratis thematische schoonmaakworkshops. Tussen 12 en 28 november kan je gedurende een halve dag je kennis en techniek verbeteren tijdens een intensieve, praktijkgerichte workshop. Volgende thema's komen aan bod:
- Leef- en werkruimtes schoonmaken
- Ramen, deuren en verticale oppervlakken schoonmaken
- Sanitair en badkamers schoonmaken
- Vloeren schoonmaken
- Wassen en strijken
- Schoonmaken: plannen en organiseren van je werk
Deze gratis workshops worden aangeboden tussen 12 en 28 november 2025 op de site van Centrum voor Volwassenenonderwijs (CVO) Crescendo Berlaar (Zomerstraat 22, 2590 Berlaar). Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven via www.vdab.be/opleidingen/workshops. Aanmelden kan via Itsme of een digitale kaartlezer.
De workshops worden samen georganiseerd door het lokaal bestuur van Berlaar en VDAB.