FOTO'S - Ontmoet de Sint!

Vink 3 december in jouw agenda aan, want dan komt de enige echte Sinterklaas naar Berlaar!

Zoals alle andere jaren kwamen de Sint en z’n helpers vorig jaar naar Berlaar, maar hun bezoek zag er iets anders uit dan gewoonlijk. In plaats van jou te verwelkomen op z’n show, kwam hij zelf naar je toe. De Sint en Pieten namen plaats in de bus van ‘Ambiance op Wielen’ en konden zo alle kinderen uit elke hoek van onze gemeente ontmoeten. Die rondrit door ons mooie Berlaar beviel hen zo, dat ze het dit jaar opnieuw doen.

Vorig jaar reed de Sint op woensdagnamiddag mee, dit jaar komt hij tijdens het weekend. Op zaterdag 3 december arriveert hij in Berlaar. De bus vertrekt om 13 uur in Berlaar-Heikant en zal verschillende tussenstops maken waar de Sint en Pieten zullen uitstappen om de aanwezige kinderen te begroeten. En uiteraard brengen ze voor elk kindje lekkers mee. De route met stopplaatsen en richturen kan je hieronder vinden:

12.30 - 12.45 uur  Kardinaal Cardijnplein
12.55 - 13.10 uur Heikanthof
13.20 - 13.35 uur Sportschuur
13.45 - 14 uur Station Melkouwen
14.20 - 14.35 uur Stationsplein
14.45 - 15 uur Balderdorp
15.10 - 15.20 uur WZC Sint-Augustinus
15.30 - 15.45 uur Speelplein Kriebels
15.55 - 16.05 uur WZC Kloosterhof
16.15 - 16.30 uur Kiosk dorpsplein Berlaar-Centrum

Post jouw tekening voor de Sint en krijg een extraatje!

Er zullen dit jaar opnieuw Sintpostbussen te vinden zijn op verschillende locaties in onze gemeente. De bus van de Sint zal passeren langs alle postbussen en de Pieten zullen deze tijdens de tocht ledigen. Alle tekeningen worden meegenomen en op de laatste stop (kiosk dorpsplein) worden door de Sint drie tekeningen uit de zak getrokken. De makers van deze winnende tekeningen of knutselwerkjes mogen een cadeautje komen halen in het gemeentehuis. 

Locaties Sintpostbussen

• Aan het gemeentehuis
• Aan Speelterrein Kriebels
• Op het Kardinaal Cardijnplein
• Op het Stationsplein
Gepubliceerd op 07/11/2022