Herbeleef de jaren '40 op het Bevrijdingsbal!

Op 8 mei viert Europa V-dag. Daarmee wordt het einde van de Tweede Wereldoorlog herdacht. In 2020 was het de 75ste verjaardag van V-dag. Om de reden die we allemaal weten, kon dat toen niet gevierd worden zoals het hoort. Drie jaar later, in 2023, zetten we dit graag recht met een ouderwets Bevrijdingsbal!

In Berlaar kwam de bevrijding op dinsdag 5 september 1944. De Engelsen stuurden toen een verkennende motard op pad vanuit Lier, die het einde van de oorlog in onze gemeente kwam afkondigen. Enkele maanden later, op 8 mei 1945, werd het einde van de Tweede Wereldoorlog in heel Europa bezegeld.

Dat einde willen we in onze gemeente nog een keer vieren. Letterlijk, want op zaterdag 6 mei 2023 staat er in zaal Rubens een Bevrijdingsbal op het programma. Herbeleef deze tijd nog een keer en kom in ware jaren ’40-kledij de vrijheid vieren op de dansvloer!

Kaarten in voorverkoop kosten 8 euro en zijn vanaf 20 maart verkrijgbaar aan het onthaal van het gemeentehuis. Ter plekke betaal je 10 euro.

Meer weten?
vrijetijd@berlaar.be of 03 410 19 00

Gepubliceerd op 15/02/2023