Circus Ronaldo komt naar Berlaar!

Van Canada over Australië tot in Nieuw-Zeeland: over de hele wereld zet het bekende en prestigieuze gezelschap van Circus Ronaldo zijn tenten op om bezoekers te boeien met spectaculaire trucs. Op 12, 13 en 14 april houdt de circuskolonne halt op een wel heel bijzondere locatie, want Circus Ronaldo komt met de voorstelling ‘Swing’ naar… onze gemeente!

Door enkele voorstellingen te organiseren in ons dorp, krijgt de Berlaarse bevolking een unieke kans om dit culturele evenement met internationale uitstraling vlak bij huis mee te maken.

Je mag je verwachten aan een frisse waaier van speelse circusartiesten en muzikanten. Ze trekken alle registers open op maat van de onvervalste swingmuziek uit de gouden jaren ’40. Wie wil dat nu niet zien?

Praktisch

-        Datum: 12, 13 en 14 april 2019  (UPDATE: de voorstelling op zaterdag 13 april is uitverkocht)

-        Locatie: Legrellestraat 39 (naast ’t Dolhuis)

-        Prijs: 15 euro en 12 euro (jonger dan 26 jaar)

Info en tickets:
www.circusronaldo.be of via Vereniging Ambiance - 0475 93 29 70 

Gepubliceerd op 12/02/2019