Diensten

Stempelcontrole

laatst bijgewerkt op donderdag, 25/09/2008 - 16:46u

Contactpersoon:
Leonarda Vertommen – 03/410 19 03
bevolking@berlaar.be

Voltijdse werklozen

Werklozen moeten zich niet langer op de dienst bevolking aanmelden met hun controlekaart.

Men moet wel nog steeds in het bezit zijn van een controlekaart, deze invullen volgens de instructies en deze op het einde van de maand indienen bij uw uitbetalingsinstelling.
De RVA kan u ter controle van uw verblijf in België een verblijfbewijs sturen. U moet zich dan met deze brief en uw identiteitskaart persoonlijk melden op de dienst bevolking van uw woonplaats of bij het werkloosheidsbureau van de RVA vóór de datum vermeld in deze brief.

Deeltijds werklozen

Deeltijdse werklozen kunnen op de dienst bevolking van hun woonplaats terecht om hun C3-formulieren te laten afstempelen. De formulieren moeten ingevuld zijn (gegevens van de betrokkene en de betreffende maanden) en enkel de formulieren van de lopende maand en de 3 volgende maanden kunnen afgestempeld worden.

Meer informatie

Meer informatie over werkloosheid en arbeidsbemiddeling kan u vinden op:

De website van de Rijksdienst voor arbeidsvoorziening (RVA)
De website van de VDAB

s_btn_print